amazon.ca

amazon.ca

برای خرید از سایت آمازون، بهترین راه استفاده از کارت اعتباری آمازون (Amazon Gift Card) است. لازم به ذکر است این روش می تواند برای خرید تمام محصولات فروشگاه آمازون مورد استفاده قرار بگیرد.

  • گیفت کارت ۵۰دلاری: ۲۱۵ هزار تومان
  • گیفت کارت ۱۰۰دلاری: ۴۳۰ هزار تومان
  • گیفت کارت ۲۰۰دلاری: ۸۶۰ هزار تومان
شرایط استفاده از کارت هدیه:
  • تاریخ انقضا: یکسال پس از خرید
  • در صورت خرید کمتر از مبلغ کارت هدیه، کارت باطل شده و امکان استفاده باقیمانده مبلغ در خریدهای آتی نمی‌باشد.
  • در صورت خرید به صورت مجازی، گیفت کارت پس از ۱۲ ساعت ارسال خواهد شد.
  • در صورت خرید به صورت فیزیکی، گیفت کارت پس از ۷۲ ساعت به آدرس پستی مورد نظر ارسال خواهد شد
روش استفاده:

به طور کلی برای خرید باید بعد از عضویت در این سایت وارد بخش Your Account شوید و مسیر زیر را طی کنید: Payment > Gift Cards > Apply a Gift Certificate/Card to Your Account

در این صفحه میزان اعتبار خود را ببینید. برای شارژ حساب کاربری خود در بخش Redeem your gift card کد خریداری شده از سایت ما را وارد نمایید. حساب شما معادل اعتبار کارتتان شارژ خواهد شد.

- اکنون می توانید به راحتی محصول مورد نظرتان را، با اعتبار موجود در اکانتتان خرید کنید. بعد از نهایی شدن ثبت سفارش، وجه از اعتبار شما به صورت اتوماتیک کسر خواهد شد.

- اعتباری که وارد اکانت خود کرده‌اید هیچ‌گاه منقضی نمی‌شود و شما همیشه می‌توانید از آن برای خرید استفاده کنید.

- از این اعتبار می‌توانید برای خرید محصولات قابل دانلود نیز استفاده کنید (موسیقی، ویدئو، بازی و ...)

- شما بعد از شارژ اکانتتان می‌توانید از سایت endless.com و myhabit.com نیز خرید نمایید. کافی است با اطلاعات حساب آمازون (ایمیل و پسورد) خود وارد شوید؛ خواهید دید اعتبار اکانت آمازون شما در این سایت ها نیز قابل استفاده است.

- اعتبار آمازون غیر قابل برگشت است؛ به عبارتی بعد از وارد کردن کد در حساب کاربری تنها می‌توانید با آن خرید انجام دهید و نمی‌توانید اعتبار خود را به کد تبدیل نمایید و یا به اکانت دیگران منتقل نمایید.

- دقت داشته باشید اعتبار آمازون انگلستان با واحد پوند تنها در سایت amazon.co.uk، اعتبار کارت شارژ آمازون آمریکا با واحد ارزی دلار در سایت amazon.com و اعتبار کارت شارژ آمازون کانادا با واحد ارزی دلار کانادا در سایت amazon.ca قابل استفاده است.

نکته: در صورتی که هنگام تکمیل فرآیند خرید در آمازون با صفحه‌ای مواجه شدید که از شما اطلاعات کارت اعتباری خواست، نگران نباشید. می‌توانید اطلاعات نامعتبر وارد نمایید، در صورتی که موجودی اکانت آمازون شما بیش یا برابر مبلغ خرید باشد نیازی به استفاده از کارت اعتباری نخواهد بود و خریدتان با موفقیت انجام خواهد شد.

آمازون اطلاعات کارت اعتباری را زمانی چک خواهد کرد که مبلغ خرید شما از اعتبار اکانت شما بیشتر باشد. آنگاه باقیمانده مبلغ خرید از کارت اعتباری شما برداشت می‌شود. معمولا به دلیل محدودیت جغرافیای وضع شده برای برخی محصولات از شما خواسته می‌شود که اطلاعات کارت اعتباری و آدرس ارائه نمایید.

در صورت نیاز به آدرس معتبر در آمریکا از سایت yellow.com و انگستان از سایت www.post-code.net استفاده نمایید. نکته: گیفت کارت آمازون قابل استفاده برای پرداخت با Amazon payment نمی‌باشد.

لازم به ذکر است که محصولاتی که نیاز به ارسال پستی دارند؛ به دلیل تحریم های جاری در مورد ایرانیان، توسط سایت آمازون به ایران ارسال نمی‌شوند.

برای خرید این محصولات نیازمند به استفاده از آدرسی غیر از ایران هستید (می‌توانید از آدرس دوستان یا بستگان خود در خارج از کشور استفاده نمایید) در صورتی که از این امکان بی‌بهره هستید از شرکت‌هایی استفاده کنید که کار خرید محصول از آمازون را برای ایرانیان انجام می‌دهند. مثلا برای خرید کتاب از آمازون : آدینه بوک اما همانطور که می دانید؛ بسیاری از کتاب ها به صورت الکترونیک یا PDF نیز ارائه می شوند و برای خرید آن ها نیاز به آدرس پستی ندارید!

پس خودتان دست به کار شوید تا با بهترین قیمت محصول مورد نظرتان را تهیه کنید. خرید تمام محصولات قابل دانلود از آمازون به صورت در لحظه ... همین امروز از معتبر ترین سایت فروش آنلاین خرید کنید.

    هیچ اپراتوری آنلاین نیست.از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.